Gerçek Zombi Olayı Felicia Felix

Gerçek Zombi Olayı Felicia Felix

Gerçek Zombi Olayı Felicia Felix

Tarihler 1907 yılını gösterdiğinde henüz 29 yaşında genç bir kız olan Felicia Felix, hemşirelik yaptığı sırada hayatını kaybetti. Genç kızın hayatını kaybetmesinin hemen ardından ailesi ve yakınları büyük bir yasa boğulurken; o zamana kadar görülmemiş bir olayın yaşanacağından henüz kimsenin haberi yoktu.

29 yıl sonra tarihler 1937 yılının 24 Ekim tarihini gösterdiğinde Felicia Felix’in yaşadığı şehirde yerel halk, üzerinde yırtık kıyafetleriyle, çok kötü durumda olan bir kadını yol kenarında görürler. Olaya şahit olanlar, yaşadıklarını anlatırken gördükleri kadının 29 yıl önce ölen Felicia Felix olduğunu iddia ederler.

Gerçek Zombi Olarak Kayıtlara Geçti

Felicia Felix’i gördüğünü iddia eden bazı bölge sakinleri kızın üzerinde harap olmuş kıyafetler olduğunu ve Felix’in tanınmaz bir halde yanındakilerle birlikte yürüdüğünü iddia ederler. O gün bugündür yapılan tüm araştırmalara rağmen o bölgede görülen kıza ulaşılamazken olayla ilgili yapılan tüm çalışmalar da yetersiz ve kanıtsız kalmıştır. Felix’in ailesi ise olaylar sonrasında iddialar karşısında sessiz kalmayı tercih etmiştir.

Görgü tanıkları olayı anlatırken Felicia ile birlikte bir kaç kişinin daha yanında yürüdüğünü belirtir. Gördükleri insanların ilaç almış gibi sersem bir vaziyette olduklarını anlatırlar. Bölgede voodoo adı verilen bir sistemin kullanıldığı ve voodoo aracılığı bu gibi çalışmaların yapılmış olabileceği düşünülmüştür. Felicia Felix’in ailesi ve bölge halkının daha sonra yapılan tüm ısrarlara rağmen konu hakkında detaylı bilgi vermekten kaçınmaları olayın gizeminin çözülmesini güçleştirmiştir.

 

Gerçek Zombi Olayı Felicia Felix

İlginizi çekebilecek bir konu köpeklerin aynı noktadan atlayarak intihar ettikleri köprü “Overton köprüsü” Overtoun Köprüsü Gizemi ve Enerjinin Negatif Etkileri

Son Güncelleme 20 Ekim 2020 Emr

ETİKETLER:
Turhan Doğan
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

error: Korumalı İçerik!

Parapsikoloji.Net sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et