51. Bölge Sırları ve İlginç Detaylar

51. Bölge Sırları ve İlginç Detaylar

51. Bölge Sırları ve İlginç Detaylar

51. Bölge Sırları ve ilginç detayları

ABD’nin büyük Nevada Çölünde bulunan 51. Bölge ile ilgili bugüne kadar binlerce farklı iddia ortaya atıldı. 51. Bölge hakkında en fazla bilinen gerçek ise yakın zamanda dünyaya düşen bir UFO‘nun içerisindeki uzaylıların esir alınarak uzaylılar üzerinde araştırmalar yaptığı yönündeydi.

Ortaya atılan iddialara göre üzerinde araştırma yapılan bazı uzaylıların insanlar ile iletişim kurmakta olumlu, bazılarının ise insanları öldürmeye meyilli oldukları ifade edilmişti.

51. Bölge ve Sırları

Bölge’nin birçok sırrı bulunmakla bunlardan en fazla bilinenleri şu şekildedir;

51. Bölge’ye ABD Başkanı dahi izinsiz giremez ve ABD Başkanı onay alsa dahi 51. Bölge’nin tüm bölümlerine giriş yapamaz.

51. Bölge etrafında dolaşan ve plakası olmayan beyaz araçlar olduğu ve bu araçlar içerisinde en az 2 kimliği belli olmayan güvenlik görevlisinin bulunduğu ve bu kişilerin bölgeye girenleri koşulsuz ve şartsız öldürme hakları bulunduğu iddia edilmektedir.

Bölgenin büyük bir alana yayılmamış olmasına rağmen 51. Bölge üssü termal ısı kameraları ve benzeri uydu araçları ile dikkatle izlenir ve takip edilir.

Giriş kapısı veya bölgenin bulunduğu yerde fotoğraf ve video çekmek tamamen yasaktır.

51. Bölge üzerinde drone benzeri araçların uçurulması yasaktır ve anında drone uçuran kişinin öldürüleceği belirtilir.

Bölgede, zamanda yolculuk ve ışınlanma ile ilgili deneylerin yapıldığı da iddia edilmektedir.

Bölgenin varlığı 2013 yılında resmen doğrulanmıştır.

Bölge hakkında ortaya atılan iddialar hiçbir zaman doğrulanamadı ancak çok sayıda filme de konu olan bu bölge hakkında yapılan spekülasyonlar sona ermedi. Bölgede ufo olduğu iddia edilen uçan cisimlerin casus uçakların test çalışmaları olduğu söylense de Clinton‘un “ziyaret edilmiş olabiliriz” şeklindeki sözleri ve gerçekliği net olmayan görüntü ve belgelerin ortaya çıkması bölge ile ilgili şüphelerin devam etmesine neden oldu.

51. Bölge uzaylı ve ufo görüntüsü

51. Bölge uzaylı görüntüsü

İnternette bulunabilecek ve 51. bölge ile bağdaştırılan fotoğrafların gerçekliği de doğrulanmıyor. Bölge ile ilgili bilgilerin gizlenmesi, bölgeye girişlerin yasak olması ve zaman zaman uzak çekimler yapılarak bölge hakkında bilgi alınmaya çalışılsa da iddiaların doğrulanmasında yetersiz kalmakta. Bu kadar fazla gizliliğin ve yasağın olması ise iddialarda belirtilenler gerçek olmasa da bilinmeyen bir şeylerin olduğu konusunda şüphe ve ilgiye neden olmakta.

Diğer İlginç Konular

Son Güncelleme 20 Ekim 2020 Emr

Turhan Doğan
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

error: Korumalı İçerik!

Parapsikoloji.Net sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et