Resme Bakarak Telepati Yapmak

18.05.2018
91
A+
A-

resme bakarak telepati yapmak resimle telepati nasıl yapılırResme Bakarak Telepati Yapmak – Bir fotoğrafa veya resme bakarak telepati yapılabilir mi? Bir başkasının resmine bakarak telepati yapmak mümkün mü? Sadece düşünmek telepatik iletişime geçmemiz için yeterli iken buna bir de telepatik iletişim kurmak istediğimiz insanın resmini eklediğimizde telepati farklı bir boyutu ile karşımıza çıkacaktır.

Tek bir düşünce, o düşünce ile ilgili sinyaller üretir. Düşünce bir konuda sabitlendiğinde bu sinyaller tekrarlanmaya başlar. Ancak bu sinyaller hedeflenmediği için etrafa yayılır ve etkisiz kalırlar. Düşünceler ister imajinasyon ile ister resimle bir noktaya odaklandıklarında artık tek bir merkeze doğru hareket etmeye başlarlar.

Telepatik iletişim ruhsal bir iletişim olduğu için herhangi bir maddesel engel ile karşılaşmadan hedeflerine ulaşırlar. Faraday kafeslerinde yapılan deneyler, deniz altında yavruları öldürüldüğünde beyin dalgalarındaki değişim izlenen anne tavşan ve uzaktan yapılan telepatik hipnozlar bunlara örnek olarak gösterilebilir.

Bir resme bakarak telepati yapmak istediğimizde aslında biz ruh dünyamızda sinyallerin ulaşması gereken diğer ruhsal alıcıyı da göstermiş oluruz. Normalde imajinasyonla yapılan telepati çalışmalarında alıcı imajinasyonla değil resimle tespit edilmiş olur.

Hangi Durumlarda Resme Bakarak Telepati Yapılabilir?

Telepati için resim bulunması şart değil ancak bazı durumlarda sürecin hızlanmasında etkilidir.

# İmajinasyon yapmakta zorluk yaşıyorsanız, imajinasyon yeteneğinizi geliştirmek için yeterince zamanınız yoksa

# Resme bakarak telepati yapmak istediğiniz insanın yüzünü hatırlamakta zorluk yaşıyorsanız

# Telepati çalışmalarınızda imajinasyonunuzu güçlendirmek istediğinizde,

Resme bakarak telepatik iletişiminizi güçlendirmeyi deneyebilirsiniz.

Telepatik İletişimde Resme Bakmanın Etkisi

İnsan yüzü, ruhunun yansımasıdır. İç dünyasına ait tüm izler genel olarak yüze yansır. Görsel olarak insan yüzü, madde seviyesinde insan ruhuna giden ruhsal bir yol gibidir. Diğer varlıklar için anne adı adres olarak kullanılırken, Ruhsal yeteneği olanlar resimleri ruhsal iletişim için kullanırlar.

Somutlaştıracak olurlar; İnsan yüzü ruhsal iletişimde bir TV kanalının uydu üzerindeki sinyal değerleri gibi işlev görür. Resme bakıldığında ruhsal bağ kurulmuş olur. Resim çekildiği andan itibaren o insanın ruhsal yansıması o zaman dilimi için bir kareye alınmış olur. Sonrasında devam eden tüm kareler gerçek yaşamda devam etmiş olsa da ruhsal takip için o zaman dilimi yeterlidir.

Eğer telepatik iletişim kurmak istediğiniz insana ait bir resim varsa ki sanırım sosyal medya sayesinde bu çok zor olmasa gerek, resme baktığınızda ruhsal bir titreşim yaşadığınızı hissediyorsanız veya resme odaklanan bir enerjinin varlığını hissedbiliyorsanız resim üzerinden telepati yapmanız daha kolay olacaktır.

Resme bakarak telepati nasıl yapılır

Telepatik iletişimde Kullanılacak Resmin Seçimi

Eğer seçim yapma imkanınız varsa resme bakarak telepati yapmak istediğiniz insanın, sizde güzel duygular uyandıran veya o insanı size daha yakın hissettiren resmini tercih edin. Son çekilen resimler zaman diliminde aslına en yakın olan resimler olduğu için tercih edilmesi gereken resimlerdir. Her bir resmi yeni bir uydu frekans değeri olarak düşünecek olursak ulaşılması en kolay ve en net değerler son resimlere ait olacaktır.

Seçeceğiniz resim yüz bölgesinin alınla birlikte net bir şekilde görüldüğü bir resim olmalıdır.

Resim Üzerinden Telepati Tekniği Uygulama

Belli bir ruhsal derinliğe ulaştıktan sonra (Eğer bilmiyorsanız Nasıl Transa Geçilir linkinde bahsedilen uygulamayı yapabilirsiniz.

Resme Bakarak Telepati Yapmak 1. Bölüm

# Öncesinde üçüncü göz adı verilen 6. Çakranızı ve 4. Çakra olan Kalp çakranızı harekete geçirin. Titreştiklerini hissetmeniz yeterlidir.

# Kendinizi rahat hissedebileceğiniz şekilde oturun

# Resmi elinizle tutun veya rahatça görebileceğiniz bir yere yerleştirin (Telefon, tablet veya herhangi bir ekrandan da bakabilirsiniz)

# Resimde telepatik iletişim kurmak istediğiniz insanın alnının ortasına odaklanın.

# Yaklaşık 10 dakika kadar bu şekilde resme bakın.

# 4. Çakranız duygularınızı 6. Çakranız da ruhsal iletişimi temsil eder. Her ikisini birlikte kullanmalısınız.

# Yeterli yoğunluğa ulaştığınızı hissettiğinizde iletmek istediğiniz mesajları iletebilirsiniz.

# Eğer yapabiliyorsanız zihinsel veya kalbi konuşma yoluyla konuşun. Yani ağız ve dil hiçbir şekilde hareket etmemeli. Bu konuşma türü belli bir çalışma gerektirebilir. Ancak bunu yapamıyorsanız hafif bir fısıltı halinde de konuşabilirsiniz.

Resme Bakarak Telepati Yapmak 2. Bölüm

# Gözlerinizi kapatın ve resmi hayal ederek bakmaya devam edin.

# 4. Çakranızdan (Kalbinizden) çıkan ışıkların O’nun kalbinden, 6. Çakranızdan (Alnınızın ortasından) çıkan ışıkların da O’nun altından içeri girdiğini hayal edin.

# Bu noktada tam bir ruhsal bütünleşme yaşamınız gerekir. Hissetseniz de hissetmeseniz de bu yolla kurulan bağ ruhsal iletişime geçilmesi için olanak sağlar ancak mesajların iletiminde konuşarak iletişime alışık olduğumuz için bilinçaltımızda “bu yolla iletişim olmaz” inancını yıkmanız ve iletilen mesajları güçlendirmeniz gerekir.

# Ruhsal bütünleşmeyi sağladığınıza inandığınızda iletmek istediğiniz mesajları iletin.

# İlettiğiniz her mesaj sonrası zihninizde sizi onayladığını hayal edin.

# Düzenli olarak bu çalışmayı yaptığınızda telepatik bağ kurduğunuz insanla iletişiminiz güçlenecektir.

 

Konu hakkında daha detaylı bilgi almak ve çalışmalarınızı geliştirmek için aşağıdaki linklerde bulunan makalelerden yararlanabilirsiniz. Bu noktadan sonra anlatacaklarım daha önce yazıldığı için tekrar etmek istemiyorum.

Tüm Telepati Konuları: Telepati Konulu Tüm Makaleler

Telepati ve İmajinasyon: Telepati ve İmajinasyon Çalışmaları

 

Resme Bakarak Telepati Yapmak – www.parapsikoloji.net

18 Mayıs 2018

BİR YORUM YAZIN

Yorumunuzu veya Sorunuzu Yazın

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

error: Korumalı İçerik!