Kategoriler: Psişik

Psişik İnsanların Özellikleri ve Ruh Halleri

Psişik İnsanların Özellikleri ve Ruh Halleri

Psişik insanların özellikleri nelerdir? Psişik olduğunuzu nasıl anlayabilirsiniz? Sayfada okuyacaklarınızın büyük kısmı sizde bulunuyorsa siz bir psişiksiniz demektir. Maddeler halinde sıraladığım özellikleri psişik testi olarak kullanabilirsiniz.

Psişik insanlar, dünyada dolaşan hüzünlü bulutlar gibidirler. Psişikler, herşeyden nem kapıp yağmur yüklenirler ama ne yapacaklarını bilmedikleri için bir türlü yağamazlar. Yalnız ve garip bir ruh hali içerisinde kendilerini evrenin bilinmeyen bir köşesinden dünyaya atılmış ve dünyaya ait olmayan, dünyaya bir türlü uyum sağlayamayan canlılar gibi görürler. İçlerinde hep bir şeyler yapma dürtüsü vardır, bir şeyler yapmaları gerektiğini hissederler ama ne yapmaları gerektiğini bir türlü bulamazlar. Herkes derin uykuda iken onlar çoğu zaman bir köşede mahzun bir bekleyiş içerisinde neyi beklediklerini dahi bilmeden öylece kalırlar.

Evet ne zaman içindeki cevherden habersiz bir psişik görsem hep bu duygulara kapılırım. Uzun zamandır bu konu hakkında yazmak istiyordum. Nasip bu güneymiş. Yazıyı birkaç bölümden oluşturarak mümkün olduğunca ayrıntılara girmek istiyorum çünkü bana göre çok önemli bir konu. Psişiklerin özellikleri nelerdir? Psişiklerin ruh halleri, Psişik özelliklere sahip insanlar ne yapmalı, nasıl yaşamalı ve nelere dikkat etmeliler?

Psişiklerin Özellikleri Nelerdir?

Psişikleri Nasıl Tanıyabiliriz?

Eğer parapsikoloji ve alt alanları hakkında az çok bilginiz varsa, ruhsal sezgilere sahipseniz yani karşınızda gördüğünüz bir insanın ruh halini hemen anlayabiliyorsanız psişikleri kolayca tespit edebilirsiniz. Birçoğu kendi özelliklerinin farkında olmadığı için topluma adapte olamazlar ve yaşadıkları adaptasyon sorunları nedeni ile psikolojik sorunlarla boğuşmak zorunda kalırlar. Diğer insanlara göre sezgileri ve ruhsal algıları daha derin ve yoğun olduğu için insanlardan uzak bir yaşam sürmeyi; bu mümkün değilse onlara ayak uydurma numarası yapmayı tercih ederler. Öyle görünürler ama öyle değildirler. Hep içlerinde farklı olma duygusu barınır.

Psişik özelliklere sahip insanları üç bölüme ayırabiliriz

1- Sahip olduğu özelliklerin farkında ve bunları keşfetmeye çalışan, öğrendikleri ile kendisi ile uyum içerisinde olan Psişikler.

2- Sahip oldukları içsel dürtülerle araştırırlar ve öğrendikleri ile kendilerini geliştirmeye çalışırlar. Kendilerinde farklı olan bir şeylerin olduğunun bilincindedirler. Olumlu aile içi iletişim ve çevre ile fazla sorun yaşamadan bu sürecin içerisine girerler.

3- Sahip oldukları özelliklerin farkında olmadıkları için ne yapacaklarını bilmeyen, bilmedikleri için de yaşama bir türlü uyum sağlayamayan Psişikler. Bu gurupta yer alanlar sadece içsel dürtülerle bir şeylerin varolduğunun farkındadırlar ama ne yapacaklarını bilemezler. Aile içi iletişimleri genellikle sorunludur veya bir birey olarak farklı bir yeri yoktur. Kompleks sahibi olmaları için gerekli olumsuz çevre faktörleri ile iç içedirler.

Tüm gruplarda yer alanlar psişikler için belirleyici temel unsurlar doğum anında aldıkları astrolojik etkiler, aile içi iletişim, eğitim ve çevre faktörleridir. Doğum anında alınan etkileri araştırmak için Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları linkine bakabilirsiniz.

Psişiklerin Genel Özellikleri

Bir Psişik misiniz? Psişik Olduğunuzu Nasıl Anlayabilirsiniz?

İşte Psişik Yetenek Testi Eğer bu özellikler sizde varsa siz de bir psişik olabilirsiniz.

Psişik insanların sahip olduğu genel özellikler. Psişik insanlar ruhsal algıları doğuştan gelişmiş insanlardır. Eğer baskı altında yetişmiş veya ruhsal özellikleri baskılanmamışsa diğer insanlardan kendilerini farklı kılan bazı özelliklere sahip olduklarını anlayabilirler.

Psişik Güç Belirtileri Psişik Yetenek Belirtileri Nelerdir?

Ruhsal yönden hassas insanlardır. Duygusal yönleri ağır basar. Alınan bazı astrolojik etkilerle sert bir yapıya sahip olanlar da olabilir ancak bunlar henüz kendilerini keşfedememişlerse kompleksleri bu sert yönlerini bastırır.

Diğer insanlara karşı kırıcı değillerdir. Yapıları gereği aniden sinirlenip kırıcı olsalar da ruhsal hassasiyetlerinden dolayı karşı tarafın hislerini algılayıp pişmanlık duyarlar.

Birçoğu genel bir alıcı gibidirler. Bulundukları ortamdaki enerjiyi algılayabilirler. Negatif etkilere sahip enerjilerin yoğun olduğu ortamlardan çok rahatsız olurlar ve bir an önce oradan uzaklaşmak isterler. Pozitif enerjinin yoğun olduğu yerlerde ise kendilerini çok iyi hissederler. Bu özellik tüm insanlarda olsa da Psişiklerde bu durum daha yoğun yaşanır.

Psişikler, Yüksel Algılara Sahiptirler

Gördükleri insanların ruhsal enerjilerini algılayabilirler. Henüz onlarla konuşmadan nasıl insanlar olduklarını anlayabilirler. Pozitif ve negatif enerjilerinin yoğunluğuna göre onlara yakın veya uzak dururlar. Hoşlanmadıkları insanlarla kendilerini zorlasalar da bu zorlama kendilerinin enerji harcamalarına neden olacağı için uzun süre birlikte olamazlar çünkü bu zorlama enerjilerini düşürür.

Psişiklerin genelinde Rüyalar yoğun ve nettir. Geçmiş ve gelecek ile ilgili gördükleri rüyalar genelde canlıdır. Rüyaları geçmişte yaşanmış bir olayla veya ileride yaşanması muhtemel olaylarla ilgili ipuçları verir.

Psişiklerin Altıncı hisleri güçlüdür. Birisi aramadan önce arayacak kişinin ismi aklına gelir veya zihninde onunla ilgili bir hatıra canlanır. Kapı çalınmadan önce kapının çalınacağını hisseder. Bir arkadaşı ile karşılaşmadan önce onu hatırlar. Biri ölmeden önce O’nun öleceğini hisseder veya görür, iyi bir haber alacağında içi mutlulukla dolar. Kötü bir haber alacağında içi sıkılır.

Şans Oyunlarında Tahminleri Çıkar. Maddi kazanca yönelmez ve bu konuda kendilerini zorlamazlarsa, Borsa, forex, yatırımlar, at yarışları veya şans oyunlarında içlerine doğanlar çıkabilir. Maçların sonuçları ile ilgili hisleri bilinçli bir şekilde yönlendirmeye çalışmazlarsa tahmin ettikleri sonuçlar genelde çıkar. Eğer özellikleri körelmemiş ve baskılanmamışsa sonuçlar genellikle tutarlıdır. Ancak kendilerini kazanmaya adapte ettiklerinde, hisleri karışır ve bilinçli yönlendirme nedeni ile başarısız olurlar.

Psişiklerin Ruhsal Enerjileri Etkilenebilir

Ruhsal Enerjileri Çabuk Etkilenir. Enerji alışverişleri fazla olduğu için enerji verdiklerinde güçsüz, negatif enerji aldıklarında gergin ve halsiz, pozitif enerji aldıklarında ise aşırı neşeli olabilirler. Eğer biriken negatif ve olumsuz enerjileri deşarj etmeyi bilmiyor ve deşarj olamıyorlarsa doğal bir deşarj mekanizması devreye girer ve bilmedikleri nedenlerden dolayı ağlamaya başlarlar. Rahatlamaları için bu gereklidir. Bu ağlama krizleri onlar için oldukça önemlidir, engellenmemelidir. (Yapılması gerekenler için Negatif Saldırılardan Korunma Yolları konusuna bakabilirsiniz)

Belirgin Yetenekleri Olabilir. Bazı psişiklerin durugörü, duruişiti, telekinezi, telepati, prekognisyon (öngörü), premonisyon (önsezi), postkognisyon (geçmişe gitme), ruhsal şifa, radyestezi ve parapsikolojinin diğer alt alanlarında belirtilen özellikleri belirgindir. Farkında olmadan elektronik aletleri bozabilirler, radyo sinyalleri bozulabilir, işitme cihazları çalışmayabilir, metalleri çekebilirler, insanların zihinlerinden geçenleri bilebilirler. Bazılarında bu özelliklerin birkaçı birden bulunabilir.

Madde Ötesi Varlıkları Görebilirler. Bu görüntülere seslerde eşlik edebilir. Üçüncü gözleri açık olabilir. Bu durum duyu dışı algılarının belli zamanlarda ve mekanlarda veya yaşadıkları olaylar sonrası aktif olması ile ilgili olabilir. Bu etkilere astrolojik etkilerde dahildir. Gezegenlerin ve ayın etkileri bu özelliklerin ortaya çıkmasına neden olabilir.

Güçlü Doğa Olaylarından Etkilenirler. Dolunay gibi yüksek enerjilerin ortaya çıktığı zamanlarda, deprem öncesinde veya kötü bir olay olmadan önce huzursuz olabilirler. Uyumakta zorluk yaşayabilirler.

Psişiklerin Ruh Halleri

Özelliklerinin farkında olanlar kendilerini geliştirme imkanı bulmuşlarsa hem madde hem de madde ötesi hakkında ayrıntılı bilgi sahibi oldukları için daha rahat ve huzurlu bir yaşam sürebilirler. Çünkü ne yapmaları gerektiğini öğrenmişlerdir. Bu kategoride yer alanlar ya kendilerine bir rehber bulmuşlardır veya araştırma yaparak bilgi sahibi olmuşlardır.

Bir çoğunun ruh hali belirsiz geliş gidişler sergileyebilir. Bunun en büyük nedeni ise neyin neden ve nasıl olduğu hakkında fikir sahibi olmadıkları için denizde sürüklenen sandal gibidirler. Kendilerini iyi hissettiklerinde neden iyi hissettiklerini bilmezler veya kendilerini kötü hissettiklerinde neden kötü hissettiklerini bilmezler. Ancak şu an okuyanlar gibi bilgi sahibi olduklarında nedenler ve sonuçlar hakkında fikir sahibi olmaya başlarlar. Bilmek ve sebep sonuç ilişkisi kurmaya başlamak bu kategoride yer alan Psişikler için zihinlerindeki soru işaretlerinin birçoğunun giderilmesinin verdiği rahatlama ile kendilerini daha iyi hissetmelerine neden olur.

Psişik özellikler sadece telepati, telekinezi veya duru görü yeteneği ile ilgili değildir. Yüksek ruhsal hassasiyetleri nedeni ile her şeyi hissetmeleri de onları psişik yapar. Bu kategoride yer alanların özellikleri madde ve olaylar üzerinde etkili olmadığı için anlamak daha güç olabilir. Derin sessizlik ve yalnızlık içerisinde bulunanlar genelde bu grupta olanlardır.

Yeterli bilgiye sahip olmayanların büyük kısmı yaşadıkları sorunları sadece kendilerinin yaşadıklarını düşünürler. Bu düşünceler onların dünyada benzersiz ve yalnız olduklarını düşünmelerine neden olabilir. Hangi özelliğe sahip olursanız olun, yalnız olmadığınızı ve benzer durumda olan çok sayıda insan olduğunu bilmeniz gerekir.

Psişik Özelliklere Sahip İnsanlar Neler Yapmalı?

Psişik yeteneklerinizi geliştirmek için neler yapmanız gerekir?

Bilgi Edinin ve Öğrenin: Herşeyden önce parapsikoloji ile ilgili derin bir araştırma yapmaları gerekir. Parapsikolojinin alt dalları nelerdir, parapsikoloji nelerle ilgilenir, İnsanın ruhsal özellikleri nelerdir… Sitemizde temel bilgi edinmek için yeterli bilgi mevcut ancak bununla yetinmeyip kendilerine hitap eden farklı kaynaklardan da yararlanarak kendilerini tanımaya çalışmalıdırlar.

Kendinizi Tanıyın: Tanımaya öncelikle doğum haritanızı çıkarmakla başlayabilirsiniz. Bu konu da arkadaşlar da size yardımcı olacaklardır. Kimsiniz? Hangi özelliklere sahipsiniz? Anlam veremediğiniz özelliklerin kökenleri nelerdir? Bu konular hakkında detaylı bir araştırma yapın. Bu konuda Astroloji Linki altındaki konulardan yararlanabilirsiniz.

Psişik Özelliklerinizi Kontrol Altına Almaya Çalışın: Sahip olduğunuz özelliklerin neler olduğunu öğrendiğinizde belirgin olan özellikleriniz sizin kontrolünüz dışında ortaya çıkıyorsa onları kontrol altına almaya çalışın.

Diğer Psişiklerle Tanışmaya Çalışın

Benzer Özelliklere Sahip İnsanlarla Tanışmaya Çalışın: Burası gibi platformlar aracılığı ile benzer durumda olan insanlarla bilgi alışverişinde bulunun. Bu sizin yalnız olmadığınızı görmeniz ve benzer sorunları yaşayan, benzer özellikleri taşıyan çok sayıda insan olduğunu görmeniz ve kendinizi daha iyi hissetmeniz açısından son derece önemlidir. (Kimseye anne adınızı, adresinizi, gerçek kimlik bilgilerinizi vermeyin. Gerçek yaşamda kimseyle tanışmak zorunda değilsiniz. Bu konuda çıkar sağlamak isteyen çok sayıda insan olduğunu unutmayın)

Etkinliklere Katılın: Eğer çevrenizde benzer konularda etkinlikler düzenleniyorsa bu etkinliklere katılmaya çalışın. Kendinizi keşfetmek için fırsatları değerlendirmeye çalışın.

Sahip Olduğunuz Özellikler Sizi Rahatsız Ediyorsa: Korku, endişe, gerginlik ve stres kaynağı olan özelliklerinizi ayrıntılı bir şekilde araştırın. Neden ve sonuçları hakkında bilgi sahibi olmaya çalışın. Bu özelliklerden kurtulmak için olmadık yollara başvurmayın.

Özelliklerinizi Öncelikle Kendiniz Kontrol Altına Almaya Çalışın: Öğrenin, geliştirmeye ve kontrol altına almaya çalışın. Unutmayın hiç kimse sizi sizden daha iyi tanıyamaz. Daha iyi olmak için başkasına teslim edeceğiniz benliğiniz ve ruhunuz çoğunlukla çıkar için kullanılabilir. Önceliği kendinize verin. Öğrenmek ve bilgi sahibi olmak en büyük hazinedir. Kolay olan hiçbir şey kesin çözüm sunmayabilir. Derin trans, oto hipnoz, nefes egzersizleri ve tekniklerini öğrenmeye çalışın.

İnancınızı Yaşayın: Eğer dini inancınız varsa tüm gereklerini yerine getirmeye çalışın. İnancınızın sağlam ve yaşanır olması size muhteşem bir manevi kalkan sunacaktır. Eğer inancınız yoksa veya zayıfsa aura hakkında bilgi sahibi olun. Auranızın ve ruhsal enerjinizin güçlü olması çok önemlidir. Çünkü sizi zayıflatan etkenler ilk olarak auranızdan yani dış manyetik alanınızdan geçer.

Psişikler Nasıl Yaşamalı ve Nelere Dikkat Etmeli

Psişiklerin yaşamları ancak kendileri ile ruhsal bütünlük sağladıklarında normale dönebilir. Bu evreye kadar kendinizle barışık olmakta sorun yaşayabilirsiniz. Arayışınız bilgi edinmek, kendinize yönelmek ve kendinizi keşifle birlikte ruhsal bütünlükle sağlıklı ve huzurlu bir yaşama kavuşabilir.

Bazı psişik özelliklere sahip insanlar yoğun ruhsal hassasiyetlerinden dolayı diğer insanlarla tam olarak uyum içerisinde yaşayamayabilirler. Eğer imkanları varsa doğa ile iç içe bir yaşam sürmeleri huzursuz ve mutsuz bir yaşam sürmelerinden daha iyidir.

Eğer bu evrede ruhsal bütünlüklerini sağlayabilir ve diğer insanlara verebilecekleri bir şeyler olduğuna inanırlarsa o zaman diğer insanlarla birlikte yaşayabilirler. Ama o zamana kadar kendilerini keşfetmeleri, psişik özellikleri ve yaşadıkları sorunlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmaları oldukça önemlidir.

Uzmanların Görüşlerine Başvurun

Gerekirse bu konular hakkında bilgi sahibi olan parapsikolog, psikolog, medyum ve şamanlarla görüşebilirler. Kiminle görüşürseniz görüşün mevcut ruhsal bütünlüğünüze zarar vermeyeceğine emin olduğunuz insanlarla görüşmeye dikkat edin. Yanında bulunduğunuzda kendinizi iyi hissetmediğiniz insanlarla görüşmeyin. (Varlıkların etkisi altında kalanlar müstesna)

Sağlıklı beslenmek sizin için çok önemli. Hazır gıdalardan ve sağlıksız ürünlerden uzak durmaya çalışın. Enerjinizi düşüren besinleri tespit edin ve onlardan uzak durun.

Gelişiminize katkı sağlamayacak olan tüm stresli ortamlardan, enerjinizi düşüren insanlardan ve yerlerden mecbur olmadıkça uzak durmaya çalışın.

Sizi anlamayanlara ve anlamayacağınızı düşündüğünüz insanlara hiçbir şey anlatmak zorunda değilsiniz. Sahip olduğunuz özelliklerle ilgili herkesle herşeyi paylaşmayın. Paylaşımlarınız sadece sahip olduğunuz özelliklerin farkında olan insanlarla olmalı.

Enerjinizi sık sık deşarj etmeye çalışın. İhtiyacınız olursa kendinizi pozitif enerjilerle şarj etmeye çalışın. Doğal ortamlarda doğa ile başbaşa kalmaya çalışın. Eğer yalnız kalma ihtiyacı hissederseniz bir süre yalnız kalmaya çalışın.

Unutmayın siz bu dünyanın tanınmayan, bilinmeyen ve içindeki gizemleri çözülmeyi bekleyen nadide insanlardansınız. Kendinizi tanıyın ve hayata sunun ki varlığınız kıymet bulsun.

Faydalanabileceğiniz bazı konu başlıkları

Paranormal Kişilikler ve Sosyal Normlara Sığmayan Yaşamlar

Psişik Güçler Nasıl Geliştirilir?

Aşağıda vereceğim konu başlıklarına bakarak sahip olduğunuz yetenekler hakkında bilgi sahibi olup psişik yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

1- Psişik Nedir,

2- Psişik Saldırı Nedir, Nasıl yapılır, Nasıl Etkiler

3- Psişik Saldırı Türleri ve Etkileri

4- Psişik Saldırılardan Korunma Yolları

Konuyla İlgili Diğer Makaleler

1- Ruhsal Gelişimde Yalnız ve Etkisi

2- Ruhsal Gelişimde Açlık ve Ruhun Yükselişi

3- Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri

.. ve Diğerleri

Ruhsal Gelişim İçin Bilinmesi Gerekenler

Psişik İnsanların Özellikleri ve Ruh Halleri

www.parapsikoloji.net

18 Ağustos 2018

Psişik İnsanların Özellikleri ve Ruh Halleri” Konusu içerisinde geçen tanımlamalar, Kendi tanımlamalarımı ifade eder. Tartışmaya açıktır. Genel geçer olarak kabul edilmeyebilir.

Bu yayın en son güncelleştirildi 2 Ağustos 2019 14:08

Elif Sude

Yorumları Göster

 • Merhaba, bende uzun süredir kendimde olan şeylerin ne olduğunu anlamaya çalışıyorum. 6.hislerim çok kuvvetli, yakın çevremden biri öleceği zaman hissediyorum huzursuzlanıyorum. Babamın öleceğini aylar öncesinden görmeye başladım. Bazen içimden geçirdiğim bi şarkı o an başka yerde çalıyor. En son depremden önce ki gece huzursuzluktan uyuyamadım sürekli hareket halindeydim. Bunların sebebi olarak algıda seçicilik hassas duygu durumları diye düşğnüyordum ama burda okurlarıma bakınca pisişik olma ihtimalim var mı?

 • merhaba öncelikle ben yorum göndermiştim fakat silinmiş neyse ben gaipten sesler duyuyorum şöyle oluyor eskiden sanki etrafımdaki insanların düşüncelerini hissediyordum ve duyuyordum ve üstüne birisiyle konuşuyor ve sohbet ediyordum bir örnek veriyim size ben bir ara babamla tartışmıştım tartışmadan sonra odama geçtim ve birden kulağımda sesler belirmeye başladı o sesler bana babana saygı duymalısın ve ne derse yapmalısın tarzı şeyler söylemişti mesela bir örnek daha veriyim duştayken bir kaç kere bir insan tarafından izlediğimi hissedilmiştim ve utanmıştım en son olarakda gece evin koridorunda yürürken suyun akma sesini duymuştum ve birisi bana bir şeyler söylemeye çalışıyordu ama anlamamıştım ne dediğini öyle yani sizce bu neye hikmetdir veya duru işitimidir.şimdiden teşekkürler.

 • ben sesler duyuyorum fakat bana bipoların bir çeşit tanısı kondu ne biliyim yani şöyle insan sesleri duyuyorum ve onlarla konuşuyorum eğer yardımcı olursanız sevinirim bu neye hikmetdir detaylı olarak anlatmak isterim şimdiden teşekkürler.

  • Duyu dışı algılar doğuştan açık olacağı gibi sonradan bazı rahatsızlıklar, travmalar ve olaylarla da tetiklenebilir. Duyu dışı algılarda bilimsel ispat mümkün olmadığı için net bir şey söylemek mümkün değildir.
   Öncelikle yapılması gereken bir tedavi varsa onun bitmesini beklemeniz daha doğru olacaktır.
   Eğer Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusunda belirtilen konumlara sahipseniz yaşadıklarınız ruhsal hassasiyetinizle de ilgili olabilir. Öncelikle konuda belirtilen konumları incelemenizi öneririm.

 • öncelikle şunu söylemek istyorum psişik olduğumu tam anlamayadım ama belirtilerini yaşıyor gibiyim 6.hislerim gerçekten kuvvetli ve gece uyumakta zorluk çekiyorum hatta bazı geceler ruhumun bedenimden çıkmak istemesine bile şahitlik edebiliyorum tarifsiz bir duygu vücudum karıncalanıyor ve garip olanda uyumadan önce hissediyorum gece bu sorunları yaşayacağımı sizce psişik miyim?

  • Her psişiğin kendine özgü hassasiyetleri vardır. Konuda geçen tüm maddelerin size uyması gerekmez. Ruhsal hassasiyetiniz varsa 6. hissiniz kuvvetli ise, duyu dışı algılarınız açıksa psişik olduğunuz söylenebilir.

 • İyi akşamlar. Burada okuduklarıma göre ben bir psişiğim. bunu ilk annemle paylaştığımda annem sevindi ama pek şaşırmadı doğrusu çünkü 3-4 yaşlarımda kapı çalmadan önce kapının çalacağını söylermişim çalarmış veya telefonu anneminn yanına getirirmişim çalarmış ve bazen de geceleri ağlayarak uyanırmışım perdeyi işaret edermişim insanlardan farklı olduğumu da hissediyorum yani yeteneklerim olduğunu da biliyorum ama hangi yeteneklerim olduğunu ve bunları nasıl harekete geçirerek kullanacağımı veya bende hangisi olduğunu bilmiyorum lütfen bana yardım edin teşekkürler.

  • İyi günler İpek Hanım. Aramıza hoş geldiniz. Evet, bahsettiğiniz belirtiler varsa duyu dışı algılarınız doğuştan açık demektir. Ücretsiz doğum haritası çıkaran sitelerden doğum haritanızı çıkararak, haritadaki tablo yardımı ile Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusunda geçen konumlarla kıyaslayarak hangi yeteneklere sahip olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

   Geliştirmek için Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri konusunda anlatılan adımları takip edebilirsiniz. Konuda ilgili yazılara ve tekniklere linkler bulabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorular olursa konu altlarına yazabilirsiniz.

 • Gaipten sesler duyuyorum genellikle uzun sureli stres altında olduğum zamanlar duyuyorum bana adımı soyluyorlar.
  Ve aciklanan ozellıklerın ucu dışında hepsi var

 • Merhabalar lütfen 9 ağustos tarihinde yazdığım yoruma cevap verin, kontrolümü sağlayamıyorum görmeye başladıkça daha çok korkuyorum. Çok korkuyorum ve sürekli ağlıyorum lütfen cevap verin

   • sadece neden bunları yaşadığımı ve bu kontrolü nasıl sağlayabileceğimi merak etmiştim bahsettiğiniz linke de baktım ama işe yaramıyor sağlığımdan korktuğum için yaşadığım şeyleri anneme söylediğim bilmeye hakları olduğunu düşündüm annem de psikoloğa götürelim mi diyince herkesten umudu kestim kimsenin bana yardım ediceğimi düşünmüyorum

    • Ailenle konuşmak güzel bir fikir. Herkes buna cesaret edemez. Doğru bir yaklaşım sergilemişsin. Önce aileni dinlemeni tavsiye ederim. Psikoloğa gitmek yanlış veya kötü bir şey değil. Sana farklı bakış açıları kazandırabilir.

     Özellikle "herkesten umudu kestim kimsenin bana yardım ediceğimi düşünmüyorum" bölümü doğrudan psikologla ilgili. Kendini tanıma işini kendine olan güvenini kazandığında devam edebilirsin. Doğuştan psişik özelliklere sahip olmak kolay değildir. Kontrol etmek, insanların her düşüncelerini anlayarak onlarla birlikte olmak gerçekten zordur. Bakış açını değiştirerek sahip olduğun özellikleri verimli bir şekilde kullanabilirsin. Senin sahip olduğun yeteneklere sahip olmak isteyen çok fazla insan olduğunu unutma. Yapman gereken kendini ve yeteneklerini tanımak. İçsel mekanizmaları çözmek. Bunun için sitedeki tüm konuları okuman gerekebilir. Buradaki konularla da yetinme bulduğun her kaynaktan faydalanmaya çalış.

     Burada senin durumunda olan çok fazla insan var. Yaşadıklarını, sıkıntılarını ve paylaşmak istediklerini yazabilirsin. Dilersen facebook grubunda da paylaşım yaparak senin gibi olan diğer insanları tanıyabilirsin. https://www.facebook.com/groups/parapsikolojitr/

     Bir şeyi asla unutma. Yalnız değilsin. Her yerde seni anlayabilecek ve yanında olabilecek birileri var.

     • Bu söylediklerininizi dikkate alacağım ve sizin söylediğiniz gibi içsel mekanizimi çözmeye çalışıcağım. Bana yardım ettiğiniz için teşekkür ederim sanırım şimdi sitedeki bütün makaleleri okumam gerekecek :)

     • Kendini keşfetmeye başladığında hayata bakışında değişecektir. Okudukça kendinden ve kendine yakın çok şeyler bulacaksın. Sorun yaşarsan veya anlamadığım bir konu olursa konu altlarına yazabilirsin konunun sahibi arkadaşlar mutlaka yardımcı olacaktır.

 • Benim içinde bulunduğum durum daha karmaşık insanların duygularına etki ediyorum sanırım tabi bu benim ruh halime göre değişiyor eğer sinirliysem karşıdaki kişi bnden dah sinirli oluyor eğer çok mutluysam değil bir kişiyi bir topluluğu o anki mutluluğa ortak edebiliyorum y na i ateşleyici gibi bişey sanırım ve insan mimiklerinden ve ses tonn
  tonun dan o an ne hissettiğini anlayabiliyorum utanç kaygı depeesif mutluluk banada bulaşıyor benim ruh halimde etkiliyor ve bu da tuhaf daha öncede araştırdım ama böyle bişeye denk gelen varmı bilmiyorum benimle alakası olmayan insanların o anki ruh hallerini rüyamda görebiliyorum ama net olarak verilmiyor bu mesela geçen tanınmış bir kişiyi bana tebessüm ederken gördüm o insanlar hiçbir bağım yok oturumda düşünmedim ne alaka dye düşünürken bebeğinin ölüm haberini aldım yani ilgilenmediğin düşünmediğim insanların da onlar hakkında mesaj içeren rüyalar görebiliyorum bu saydıklarım hangi yetenek acaba

  • Benim gibi psişik yetenekleri olan insanların varlığı o kadar çok rahatlatıyor ki düşünsene senin yaşadığın durumlara benzer başka insanlar da yaşıyor teşekkür ederim :)

   • Rica ederim. Hepimiz benzer yollardan geçiyoruz. Mücadele sürekli olduğunda bir anlam ifade eder. Sahip olduğun yeteneklerin tadını çıkarmaya bak. Güzellikleri yaşamak varken, yaşama somurtmaya hiç gerek yok. :)

 • ben zihin okuyabiliyorum ve telepati yeteneğim var. yazın 4 kere aralıklarla ortama girdiğimde kötü koku ya da kötü enerji heralde yani kötü his vücudumu kapladığını hissediyorum. kullandığım elektronik aletler bozuldu. tuhaf sesler duyuyor bir şeyler hissediyorum sanki yalnız değilim ama bundan korkmuyorum insanların bütün beynine girip düşüncelerini okuyorum son zamanlarda enerji boşalmaları yaşıyorum geceleri asla uyuyamıyorum kontrolü sağlayamıyorum

 • İyi akşamlar dilerim 6.hislerim çok kuvvetli bı insanla konuşmadan onun hakkında %90 a yakın analiz yapabiliyorum ve parapsikolojinin varlığına tam inanıyorum çok üstüne gitmek istiyorum profesyonel olmak için tam teknik destek bilgi nerde alabilirim okumaktan düşünmekten fazlasını yapmak istiyorum şimdi siz emeklemeden kosulmaz diceksiniz ama huzur bulmak istiyorum evrenin sadece maddeden olmadığını insanlik aleminin hiçbirsey bilmediğini kendime kanitlamak istiyorum Dr.strange filmini izledikten sonra durtulerim kat kat hızlandı çok hevesliyim ne yapmam gerek ?

Paylaşım
Tarafından yayınlandı
Elif Sude

Son Konular

Ölüme Yakın Deneyimler Araştırması

Ölüme Yakın Deneyimler Araştırması Parapsikoloji Derneği, dünyadaki çok disiplinli araştırmacıların araştırmalarını destekleyerek ölüme yakın deneyimler hakkında bilimsel çalışmasını desteklemektedir. Parapsikoloji…

13 Eylül 2019

Düşünce ve Sözler Oluşları ve Geleceği Nasıl Etkiler?

Düşünce ve Sözler Oluşları ve Geleceği Nasıl Etkiler? Düşünceler ve bu düşüncelerin sözle ifade edilmesi olacak olayları ve geleceği nasıl…

14 Ağustos 2019

Biyokinezi ile Göz ve Saç Rengi Değiştirilebilir mi? Boy Uzatılabilir mi?

Biyokinezi ile Göz ve Saç Rengi Değiştirilebilir mi? Boy Uzatılabilir mi? Biyokinezi ile göz rengi, saç ve ten rengi değiştirilebilir…

6 Ağustos 2019

Bilincin Katmanlarına Yolculuk Deneyimi

Bilincin Katmanlarına Bir Yolculuk Deneyimi Herşey parça parça, rüyalar gibi, hiçbirşeyi tutamıyorum, herşey çok hızlı ilerliyor. Kelimelere dökmesi zor ama…

1 Ağustos 2019

Biyokinezi Nedir? Biyokinezi Yapmak İçin Bilinmesi Gerekenler

Biyokinezi Nedir? Biyokinezi Yapmak İçin Bilinmesi Gerekenler Biyokinezi nedir? Biyokinezi yapabilmek için bilinmesi gerekenler nelerdir? Biyokinezi ile gerçekten göz rengini,…

16 Temmuz 2019

Doğum Haritasında Öngörü Yeteneği Kazandıran Konumlar

Doğum Haritasında Öngörü Yeteneği Kazandıran Konumlar Doğum haritasında öngörü yeteneği kazandıran konumlar hangileridir? Bir olay olmadan önce, olacakları gören prekognisyonlar…

19 Mayıs 2019